این کمپین، پس از درگذشت استاد محمد علی طاهری زیر شکنجه و در اعتصاب غذا در زمستان ۱۳۹۳، از کمپین آزادی استاد طاهری به کمپین احقاق حق وی تغییر نام داد ،برای مشاهده فعالیت های کمپین در زمان حیات استاد محمد علی طاهری اینجا را کلیک کنید

کمپین بین المللی حمایت از استاد محمد علی طاهری

+1 (800) 950 74 75

انتشار قسمت دوم فیلم ایدئولوژی ممنوعه – نامه ای از یک زندانی بیگناه

Publicity Team 09/25/2014

ایدئولوژی ممنوعه که به نظریه فراکل نگری و عرفان حلقه اشاره دارد، در تاریخ ۱۴ اریبهشت ۱۳۹۲، همزمان با آغاز چهارمین سال از حبس ناعادلانه استاد محمد علی طاهری، توسط مرکز غیرانتفاعی اینتریونیورسالیزم در امریکا رونمایی شد. قسمت اول از سری برنامه های ایدئولوژی ممنوعه با استقبال نسبتا خوبی روبرو شد که در آن امریکایی هایی که اتصال به شبکه هوشمندی الهی را از طریق عرفان حلقه (اینتریونیورسالیزم) تجربه کرده بودند، تجربیات خود را در این باره بیان میکردند و همچنین درخواست آزادی استاد محمد علی طاهری را از حکومت ایران داشتند.

با تکمیل ده هزار امضای اولیه کمپین بین المللی آزادی استاد محمد علی طاهری و همزمان با آغاز ۶۹ مین دوره از نشست های سالانه سازمان ملل متحد در نیویورک، قسمت دوم فیلم ایدئولوژی ممنوعه در دسترس عموم قرار گرفت. این فیلم چهار دقیقه ای به صورت خلاصه، به توضیح راجع به نامه استاد محمد علی طاهری به دکتر احمد شهید را که توسط خانم شهناز نیرومنش دریافت و منتشر گردیده است می پردازد. روی صحبت این فیلم با آقای بان کی مون، خانم ناوی پیلای و آقای احمد شهید است و بنا بر نامه استاد محمد علی طاهری از مقامات حقوق بشری در دنیا درخواست می کند که به دیدار استاد طاهری در زندان رفته و به شهادت های او در رابطه با نقض حقوق بشر در زندان گوش فراداده و از آن جلوگیری نمایند. همچنین بنا بر اخبار رسیده، همراهان عرفان حلقه لینک اینفیلم را برای سازمانهای حقوق بشری و فعالین حقوق بشر فرستاده اند و این فعالیت ها همچنین ادامه دارد.

مشاهده قسمت دوم فیلم ایدئولوژی ممنوعه به زبان انگلیسی  و با زیر نویس فارسی

برای مشاهده زیر نویس، میتوانید روی گزینه ی : “سی سی” در قسمت پایین سمت راست ویدیو کلیک کرده وزبان مورد نظر را انتخاب نمایید.