این کمپین، پس از درگذشت استاد محمد علی طاهری زیر شکنجه و در اعتصاب غذا در زمستان ۱۳۹۳، از کمپین آزادی استاد طاهری به کمپین احقاق حق وی تغییر نام داد ،برای مشاهده فعالیت های کمپین در زمان حیات استاد محمد علی طاهری اینجا را کلیک کنید

کمپین بین المللی حمایت از استاد محمد علی طاهری

+1 (800) 950 74 75

کدام صفحه برای امضا کمپین صحیح است

Publicity Team 07/19/2014

این روزها دو کمپین برای جمع آوری امضا وجود دارد، اما فقط یکی از آنها معتبر است، اما چرا کمپین دگر معتبر نیست و امضای در آن کمکی نمی کند؟

لینک کمپینی که به نام gopetition.com توسط صفحه منتسب به مادر استاد طاهری (عزت طاهری) تبلیغ شده است، معتبر نمی باشد وتنها لینک کمپین avaaz.org معتبر است.

“دلایل بی اعتبار بودن کمپین gopetition.com”

۱. آپدیت نبودن مطالب آن از سال ۲۰۱۲:

لینک امضاء(پتیشنی) که در شکل زیر با ضربدر قرمز مشخص شده، آنقدر قدیمی است که در متن آن فقط به یک بار اعتصاب غذای استاد اشاره شده که برخلاف نامه استاد است. (در نامه استاد به بیشتر از ۷ بار اعتصاب غذا اشاره کرده اند)
ضمنا در این پتیشن نوشته شده: ایشان از تاریخ 4 می 2011 تا امروز در اعتصاب غذا هستند؟؟؟!!!!! (یعنی کل مدت زندان، بیش از ۳ سال در اعتصاب غذا!!!؟؟؟) توجه داشته باشید که معرفی این کمپین بی اعتبار در جهت احقاق حق استاد طاهری، خود به ضرر اعتبار مجموعه عرفان حلقه است و مردم گمان میکنند که با اطلاعات نادرست قصد فریب آنها را داریم!!

۲. نارسا و گنگ بودن متن معرفی استاد از نظر محتوا و ترجمه ضعیف انگلیسی

۳. ناشناس بودن نام فرد ایجاد کننده ی صفحه و امکان از بین رفتن امضاها
همانطور که در اولین کمپین (بهار۱۳۹۰) بدلیل عدم دسترسی مستقیم به مدیریت سایت بیشتر از ۴۵۰۰۰ امضاء از بین رفت.
همچنین می توانید برای اطمینان، نام شخص ایجاد کننده این لینک غیر معتبر را در گوگل بزنید: John S. Burke و ببینید که این نام، نام یک مدرسه کاتولیک در نیویورک است و هیچ ربطی به عرفان حلقه ندارد.
——————————————-
بنابراین تنها لینک معتبر برای امضای کمپین، لینک زیر است که در شکل با علامت کلیک سبز رنگ مشخص شده :

https://secure.avaaz.org/en/petition/Free_Mohammad_Ali_Taheri_a_spiritual_teacher_and_humanitarian_speaking_of_love_and_unity_for_all_beings_from_illegal_a/?pv=6