این کمپین، پس از درگذشت استاد محمد علی طاهری زیر شکنجه و در اعتصاب غذا در زمستان ۱۳۹۳، از کمپین آزادی استاد طاهری به کمپین احقاق حق وی تغییر نام داد ،برای مشاهده فعالیت های کمپین در زمان حیات استاد محمد علی طاهری اینجا را کلیک کنید

کمپین بین المللی حمایت از استاد محمد علی طاهری

+1 (800) 950 74 75

ترونهایم-نروژ

admin 01/13/2016

درپی موج تظاهرات ها و تجمعات داخلی در حمایت از محمد علی طاهری، پس از تجمعات هفته گذشته در تهران و اصفهان، و تجمعات روز گذشته در اصفهان و فرانکفورت، امروز حامیان محمد علی طاهری در نروژ دست به تجمع اعتراضی زدند.

حلقه نیوز – تظاهرات امروز نروژ با شعار محوری «محمد علی طاهری کجاست؟» شکل گرفت و حامیان آقای طاهری برای چندمین بار متوالی در هفت ماه گذشته خواهان رویت استاد خود شدند تا از زنده بودن یا نبودن وی اطمینان حاصل کنند.

در پی عدم پاسخ به خواسته به حق جمیعت عرفان حلقه برای رویت آقای طاهری، امروز تجمع کنندگان در اسلو – نروژ پرسیدند: «چرا از نشان دادن محمد علی طاهری هراس دارید؟».

لازم به ذکر است که با عدم پاسخگویی حکومت ایران و مسئولین پرونده محمد علی طاهری، شائبه از دست رفتن وی تقویت شده است و روزنامه دیلی تلگراف نیز در هفته گذشته مطلبی درباره فوت آقای طاهری منتشر کرده است. ادعایی که وکیل حکومتی این پرونده و به تبع آن، خواهر آقای طاهری در کانادا آنرا تکذیب می کنند.

oslo1-1024x683