این کمپین، پس از درگذشت استاد محمد علی طاهری زیر شکنجه و در اعتصاب غذا در زمستان ۱۳۹۳، از کمپین آزادی استاد طاهری به کمپین احقاق حق وی تغییر نام داد ،برای مشاهده فعالیت های کمپین در زمان حیات استاد محمد علی طاهری اینجا را کلیک کنید

کمپین بین المللی حمایت از استاد محمد علی طاهری

+1 (800) 950 74 75

نامه ای سرگشاده از طرف همراهان عرفان حلقه به بازجوهای پرونده استاد دکتر محمد علی طاهری

admin 08/14/2011

نامه ای سرگشاده از طرف برخی از اعضای عرفان حلقه:

روی این صحبت با بازجوها، شکنجه گران ، دست اندرکارن و کارشناسان پرونده استاد دکتر محمد علی طاهری است.

می دانیم که این نوشته را می خوانید، تک تک شما.

خوب دقت کنید که دقیقا چه کاری دارید انجام می دهید، این اتمام حجتی است برای شما که بعدا نتوانید ادعا کنید که آگاهی نداشتید و تنها به وظیفه شغلی تان عمل می کردید.

شما بیش از سه ماه را صبح و شب با کسی گذراندید که گذراندن دقیقه ای با او، آرزوی خیلی از ماست.

شما این مدت مشغول اعتراف گیری و شکنجه دادن فردی بودید که اعتقاد داشت “عرفان حلقه” باید از ایران به گوش دنیا برسد، چرا که به این مردم و آب و خاک احساس دین می کند. او ماند و اثبات کرد که ما مردمی فهیم داریم، مردمی که حق را به درستی تشخیص می دهند.

 

تویی که به جسم او آسیب رساندی،

تویی که از او خواستی تا به چیزی که می خواهی و از بالا به تو امر شده، اعتراف کند،

تویی که سادگی  و پاکی کودکانه او را ندیدی و وظیفه شغلیت را تمام و کمال به جا آوردی و به او آسیب رساندی،

می دانی یوم الحسرت چیست؟ می دانی روز جزا چیست؟ به معاد ایمان داری؟ می دانی عاقبت انسانهایی که بر حقیقت پرده می کشند چیست؟ راستی معنای کافر را می دانی؟؟ نه نه اشتباه نکن، کافر به معنای غیر مسلمان نیست. کافر یعنی پوشاننده حق، و اگر کوچکترین حقی به دست تو پایمال شود، تو کافر هستی. وقتی از شکنجه استادمان خسته شدی، قرآن را باز کن و کمی بخوان و ببین خداوند در باره کفار چه می گوید…

چشمانت را باز کن، بدان مشغول چه کاری هستی. هم ما هم تو و همکارانت، همه از اثرات فرادرمانی آگاه هستیم، و هر عقل سالمی می داند که این همه جایزه از کشورهای مختلف دنیا بی دلیل به یک نفر اهدا نمی گردد.

راستی ببینم، تا حالا اتصال گرفته ای؟ نه؟؟ یعنی بیشتر از  سه ماه هر روز و هر شب رفتی و آمدی و پرسیدی و بحث کردی و تهدید کردی و توهین کردی و زدی و مجروح کردی وشکنجه کردی و عذاب دادی و… بدون اینکه اصلا ببینی طرف مقابلت چه می گوید؟ خب اشکالی ندارد، ولی  بدان که خیلی از ما هم اولش کم شک نکردیم، ما هم که از اول اینطور به حقانیت این آموزه ها قسم نمی خوردیم. زمان گذشت، اتصال گرفتیم، اتصال دادیم، نتیجه بخش بود، ایمان آوردیم ،یقین پیدا کردیم و حالا حاضریم هر کاری برای اشاعه آن بکنیم.

بیا با هم یک قراری بگذاریم: اینبار که برای شکنجه تن خسته اش می روی از او بخواه که حلقه فرادرمانی را به تو تفویض کند و مطمئن باش که او هم با رحمانیت کامل،بدون آنکه کینه ای از تو که اینهمه فشار بر او وارد کرده ای داشته باشد یا اینهمه نا حقی را برویت بیاورد این کار را خواهد کرد، سپس روی چند نفری فرادرمانی کار کن، ببین نتیجه می دهد یا نه. اگر نتیجه اش را دیدی و دعای مردمی که امراض لاعلاجشان را شفا دادی پشت سرت بود، آن وقت شاید یک ذره متوجه عشق ما به کسی که این مدت با دستانت آزارش داده ای بشوی،دستانی که میتواند در خدمت رفع آلام و رنجهای بشر باشد به جای شکنجه ی انسانی والا.

بیا یکم خودمونی تر با هم صحبت کنیم، هردومون ایرانی هستیم و هر دومون مسلمان و برادر!

خوب دقت کن برادر که دنیا هرکی هرکی نیست، شاید توی جایی که الان داری زندگی میکنی بتونی به کسی که عمرشو وقف مردم کرده تا اونا سلامتی جسمی و ذهنی و روانی و … داشته باشن ظلم کنی، زور بگی و مجبورش کنی جملاتی رو که می خواهی، جلوی دوربین تکرار کنه، اما دنیایی که ما میشناسیم این طوری نیست، خدا داره، صاحب داره و اون حق کسایی که حق و نا حق می کنن رو می گذاره کف دستشون. ما هم دعا می کنیم که هرچی خیرته برات پیش بیاد. (ما به این کار می گیم طلب خیر که از طریق اون حق به حقدار میرسه)البته اینم بگم که ما در کنار این طلب خیر به “کار زمینی،قانون زمینی”هم اعتقاد داریم و اینطور نیست که تا همیشه ساکت بنشینیم و به شما اجازه بدیم هر کاری دلتون میخواد با ایشون بکنید.ما درس صبر و رحمانیت را از این مرد بزرگ گرفتیم وفقط به دلیل شرح وظیفه ای که در هستی داریم فعلا صبر کردیم تا حجت بر همه شما تمام بشه ،شاید این فرصتی باشه برای شما که به خودتون بیائید.

راستی “حرّ بن یزید ریاحی” رو می شناسی؟ همون که لشکر امام حسین رو متوقف کرد، همون که بهشون آب نداد و اونا رو توی حصر قرار داد تا دشمن برسه، همون که در حق امام حسین بدی کرد، اما بعد در یک لحظه سرنوشت ساز تونست به تمام منفی های درونش غلبه کنه و به اسوه ی حق لبیک بگه ودر کنار امام حسین شهید شد و عاقبت به خیر شد.متوجه شدی؟حر تونست! پس هنوز امیدوار باش.ولی حواست باشه که وقت می گذره و بعدا فرصت ها تبدیل می شن به حسرت ها…

این روزها می گذره، هم من می میرم، هم تو، هم استاد طاهری، هم همه کسانی که حرف این بنده خدا رو فهمیدند و هم کسانی که نفهمیدن. امّا نسل های بعدی تو راهه، وقتی عیسی (ع) را بردن پای صلیب، کلا دوازده تا یار داشت که تازه یکی از همونا بهش خیانت کرد. اما بعدش چی شد؟؟ امروز چند میلیارد نفر تو دنیا بهش اعتقاد دارند؟وقتی محمد (ص) رسالتشو بیان کرد همه گفتن دیوانه است ،جن زده است ،مجنونه و یک علی بود و یک خدیجه و دو سه نفر دیگه چقدر آزارشون دادن تو شعب ابی طالب و…ولی امروز چند میلیارد نفر بهش اعتقاد دارند؟و همینطور بقیه مصلحین .

یک توصیه دوستانه هم برات دارم. بفهم داری چی کار می کنی، کلا می گم… یعنی دیمی کاری رو انجام نده، دستورگیر نباش، اول از صحّت کاری که داری می کنی، در اعماق قلبت مطمئن شو و بعد با اطمینان حرکت کن…

درپناه حق