این کمپین، پس از درگذشت استاد محمد علی طاهری زیر شکنجه و در اعتصاب غذا در زمستان ۱۳۹۳، از کمپین آزادی استاد طاهری به کمپین احقاق حق وی تغییر نام داد ،برای مشاهده فعالیت های کمپین در زمان حیات استاد محمد علی طاهری اینجا را کلیک کنید

کمپین بین المللی حمایت از استاد محمد علی طاهری

+1 (800) 950 74 75

میدان استور توریت شهر مالمو

admin 01/13/2016

تعدادی از شاگردان محمد علی طاهری در سوئد از ساعت ده صبح تا دوازده ظهر در میدان استور توریت شهر مالمو، تجمع کوچکی برای بزرگداشت اولین سالگرد شهادت استاد محمد علی طاهری گرامی برگزار کردند.

یکی از افرادی که در این سالگرد شرکت داشت به حلقه نیوز گفت: «تعدادمان از چهار نفر فراتر نرفت ولی نظر رهگذران جلب شده و اعلامیه های تهیه شده مبنی بر معرفی و شرح حال مختصری از استاد عزیز را به علاقمندان تقدیم کردیم».

لازم به ذکر است که استاد محمد علی طاهری در دی ماه ۱۳۹۳ زیر شکنجه و در اعتصاب غذا جان باخته اند و این موضوع اولین بار توسط خانم شهناز نیرومنش مطرح شد. موضوعی که تا این تاریخ توسط قوه قضاییه، خانواده و وکلای حکومتی نفی شده است و از نظر بسیاری از شاگردان آقای طاهری، سرپوشی بر حقیقت محسوب می شود.

Halghehnews-Mohammad-ali-taheri-janurary2016-Sweden-06-1024x576 Halghehnews-Mohammad-ali-taheri-janurary2016-Sweden-07-1024x885