این کمپین، پس از درگذشت استاد محمد علی طاهری زیر شکنجه و در اعتصاب غذا در زمستان ۱۳۹۳، از کمپین آزادی استاد طاهری به کمپین احقاق حق وی تغییر نام داد ،برای مشاهده فعالیت های کمپین در زمان حیات استاد محمد علی طاهری اینجا را کلیک کنید

کمپین بین المللی حمایت از استاد محمد علی طاهری

+1 (800) 950 74 75

اولین سالگرد شهادت استاد محمد علی طاهری در ترونهایم – نروژ

admin 01/10/2016

جمعی از اعضای عرفان حلقه ساکن نروژ با تجمع در یکی از پر رفت و آمد ترین نقاط شهر ترونهایم، اولین سالگرد شهادت استاد محمد علی طاهری (بنیانگذار عرفان حلقه) را پاس داشتند. تصاویر سالگرد شهادت محمد علی طاهری ترومهایم نروژ:

Halghehnews-Mohammad-ali-taheri-janurary2016-02

Halghehnews-Mohammad-ali-taheri-janurary2016-04

سالگرد شهادت محمد علی طاهری ترونهایم نروژ

Halghehnews-Mohammad-ali-taheri-janurary2016-03
سالگرد شهادت محمد علی طاهری ترونهایم نروژ
Halghehnews-Mohammad-ali-taheri-janurary2016-05

 

Halghehnews-Mohammad-ali-taheri-janurary2016-08

 

تجمع کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی خطاب به خانواده آقای طاهری از آنها خواستند که حقیقت را گفته و دست از ‘دروغ پردازی’ بردارند.

Halghehnews-Mohammad-ali-taheri-janurary2016-01

 

 

همچنین در این تجمع که روبروی کلیسای ور فروو، که یکی از اصلی ترین مکانهای شهر ترونهایم در کشور نروژ محسوب می شود، اعلامیه هایی برای اولین سالگرد شهادت استاد محمد علی طاهری بین رهگذران و مردم عامی توزیع شد.

Halghehnews-Mohammad-ali-taheri-janurary2016-07

 سالگرد شهادت محمد علی طاهری ترونهایم نروژ

لازم به ذکر است که استاد محمد علی طاهری در دی ماه ۱۳۹۳ زیر شکنجه و در اعتصاب غذا جان باخته اند و این موضوع اولین بار توسط خانم شهناز نیرومنش مطرح شد. موضوعی که تا این تاریخ توسط قوه قضاییه، خانواده و وکلای حکومتی نفی شده است و از نظر بسیاری از شاگردان آقای طاهری، سرپوشی بر حقیقت محسوب می شود